Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W dniu 1 marca 2015 roku Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej z Inicjatywy i we współpracy z Fundacją „Wolność i Demokracja” organizuje po raz pierwszy w Ostrołęce imprezę biegową „Tropem Wilczym” – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W naszym mieście bieg rozegrany zostanie na dystansie 1963 metrów. To liczba symboliczna – rok śmierci ostatniego z Żołnierzy Wyklętych Józefa Franczaka „Lalka”. Start i meta beiegu zlokalizowane zostały na terenie Muzeum Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Traugutta 19 (kompleks dawnego Aresztu Śledczego). 

Zapisy uczestników prowadzi Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Akces do biegu można zgłosić najpóźniej do 25 lutego br. Ilość gwarantowanych pakietów startowych jest ograniczona – 225 sztuk. O otrzymaniu pakietu startowego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmuje MZOS-TiIT osobiście (Ostrołęka, ul. Psarskiego 17), telefonicznie (29 760 68 68, wew. 19) lub w formie elektronicznej (e-mail: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl).W zgłoszeniu należy podać następujące dane: imię i nazwisko, miejscowość, rok urodzenia, numer telefonu do kontaktu.

Regulamin