Zaproszenie na „II LeŚny BieG o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrołęka”

Grupa Biegowa Klubu Kolarskiego 24h i Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ostrołęka serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji „LeŚnego BieGu”, który odbędzie się 8 marca o godz. 11:00 w Czarnowcu koło Ostrołęki, 6km od centrum miasta, kierunek na Goworowo. Bieg odbędzie się na dystansie 10km (4 pętle po 2,5km dla panów), 5km (2 pętle po 2,5km dla pań). Rozegrany zostanie także po raz pierwszy „BIEG LEŚNIKA” o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrołęka Pana Zdzisława Gadomskiego. Zwolenników Nordic Walking zapraszamy na marsz o długości 5km.

 

Opłata startowa za udział w biegu wynosi 35zł w przypadku wybrania pakietu z koszulką techniczną do biegania z logo biegu lub 10 zł bez koszulki, a także promocyjna opłata dla małżeństw 5+5=10zł przelewem na konto organizatora lub w dniu zawodów. Pracownicy Służb Leśnych startujący w Biegu Leśnika nie wnoszą opłat startowych (bez koszulki). W zamian każdy uczestnik otrzyma na mecie medal tematyczny za ukończenie biegu. Dla najszybszych zawodniczek i zawodników przewidziane są nagrody w postaci pucharów leśnych ufundowane przez Nadleśnictwo Ostrołęka. Podczas biegu odbędą się także Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h w biegu długodystansowym (panie i panowie), wyłonimy także najszybciej biegającego leśnika, który zostanie nagrodzony pucharem przez pana Nadleśniczego. Dla najszybszych pań z miasta Ostrołęka na dystansie 5km przewidziane są okolicznościowe trofea od Przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego. Zostaną nagrodzone trzy najszybsze ostrołęczanki.

 

W trakcie tomboli rozlosowane będą również nagrody rzeczowe od Nadleśnictwa wśród biegaczy, którzy ukończą bieg. Po biegu ognisko i kiełbaska z kija oraz coś słodkiego na deser 🙂

 

W Dniu Kobiet dla każdej zawodniczki organizator przewidział słodką niespodziankę.

 

Warto, by zawodnicy pomyśleli o przebraniu po zawodach ponieważ zimne marcowe powietrze może być przyczyną przeziębień. Biuro zawodów będzie się mieścić na skraju lasu Leśnictwa Borawe w miejscowości Czarnowiec – wjazd od ul. Kasztanowej.

Organizator przypomina zawodnikom, że Biuro Zawodów będzie czynne tylko do godz. 10:30 – prosimy o wcześniejsze przybycie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy, który można odnaleźć na stronie organizatora.

Więcej informacji oraz odnośnik do formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Klubu Kolarskiego 24h ( www.KK24h.pl)

 

Sponsorami biegu są: Nadleśnictwo Ostrołęka, ARCO Ławy, Best-Office Ostrołęka, Piekarnia Kurpiowska SERAFIN – możesz do Nich dołączyć i TY !

Partnerami biegu są: EKOMENA Ostrołęka

 

dla przypomnienia galeria zdjęć z ubiegłorocznej edycji biegu: https://plus.google.com/photos/101374499672852243718/albums/5991622661315493025?banner=pwa

 

Zapraszamy do biegania
pozdROWER 🙂